ESMH201VNN102MR40S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMH201VNN102MR40S
JLCPCB Part #
C1605912
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 166mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 30mm 4.425A@100kHz 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS