ELXS421VSN101MP25S
MFR.Part #
ELXS421VSN101MP25S
JLCPCB Part #
C1605842
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 22mm 25mm 420V 5000hrs@105℃ 700mA@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS