380LX330M450H012
MFR.Part #
380LX330M450H012
JLCPCB Part #
C6387191
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 33uF 400mA@120Hz 450V 6.03Ω@120Hz ±20% Plugin,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS