381LX102M063H012
MFR.Part #
381LX102M063H012
JLCPCB Part #
C5494605
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.18A@120Hz 1000uF 10mm 22mm 25mm 280mΩ@120Hz 3000hrs@105℃ 63V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS