ELXM401VSN121MQ30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXM401VSN121MQ30S
JLCPCB Part #
C1605230
Package
Plugin,D25.4xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1297A@50kHz 10mm 120uF 25.4mm 30mm 400V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D25.4xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS