EKXJ401ELL121ML45S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKXJ401ELL121ML45S
JLCPCB Part #
C1604616
Package
Plugin,D16xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 1.96875A@100kHz 12000hrs@105℃ 120uF 16mm 400V 45mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS