E32D3B1HPN682MED0U
MFR.Part #
E32D3B1HPN682MED0U
JLCPCB Part #
C3813577
Package
Bolt,D76.2xL130.18mm
Description
-40℃~+105℃ 130.18mm 16.19A@120Hz 2000hrs@105℃ 27.2mΩ@120Hz 31.75mm 315V 6800uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL130.18mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS