ELHS501VSN121MR25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELHS501VSN121MR25S
JLCPCB Part #
C1603810
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 120uF 25mm 30mm 5000hrs@105℃ 500V 900mA@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS