ELXS501VSN101MR25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXS501VSN101MR25S
JLCPCB Part #
C1581720
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1726A@50kHz 100uF 10mm 25mm 30mm 5000hrs@105℃ 500V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS