ESMH401VNN181MR25S
MFR.Part #
ESMH401VNN181MR25S
JLCPCB Part #
C1604266
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 180uF 2000hrs@85℃ 25mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS