EPAG451ELL820MM30S
MFR.Part #
EPAG451ELL820MM30S
JLCPCB Part #
C1601010
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 18mm 2000hrs@105℃ 30mm 450V 550mA@120Hz 7.5mm 82uF ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS