E36D251HLS472MD79U
MFR.Part #
E36D251HLS472MD79U
JLCPCB Part #
C3813513
Package
螺栓,D63.5xL79mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 250V 28.58mm 31mΩ@120Hz 4700uF 63.5mm 7.7A@120Hz 79.38mm ±20% 螺栓,D63.5xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS