E36D101HPN223MCD0U
MFR.Part #
E36D101HPN223MCD0U
JLCPCB Part #
C3812761
Package
Bolt,D50.8xL130mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 130.18mm 14.15A@120Hz 2000hrs@85℃ 22.22mm 22000uF 50.8mm 7.8mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D50.8xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS