ELZA160ELL182MJ25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELZA160ELL182MJ25S
JLCPCB Part #
C1597082
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.74A@100kHz 10mm 16V 1800uF 25mm 4000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS