EGXL350EMC101MJC5S
MFR.Part #
EGXL350EMC101MJC5S
JLCPCB Part #
C1595641
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-40℃~+125℃ 100uF 10mm 14mm 35V 5000hrs@125℃ 5mm 800mA@100kHz ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS