EGPD800ELL751ML30H
MFR.Part #
EGPD800ELL751ML30H
JLCPCB Part #
C5113454
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+135℃ 16mm 2.316A@120Hz 2000hrs@135℃ 31.5mm 34mΩ@100kHz 7.5mm 750uF 80V ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS