ESMH800VNN822MR50S
MFR.Part #
ESMH800VNN822MR50S
JLCPCB Part #
C1606502
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 30mm 50mm 80V 8200uF ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS