ECRE0813100M401P00
MFR.Part #
ECRE0813100M401P00
JLCPCB Part #
C156902
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
10uF 13mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 400V 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS