RXW221M1EBK-0811S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
RXW221M1EBK-0811S
JLCPCB Part #
C5112783
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 220uF 25V 3.5mm 5000hrs@105℃ 555mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS