ERK2G150M081400B-2
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ERK2G150M081400B-2
JLCPCB Part #
C7494726
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
14mm 15uF 400V 8mm ±20% Plugin,D8xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS