ECRG06122R2M251P00
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ECRG06122R2M251P00
JLCPCB Part #
C156858
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
10000hrs@105℃ 12mm 2.2uF 2.5mm 250V 6.3mm 81mA@100kHz ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS