ECLJ1625471E101P00
MFR.Part #
ECLJ1625471E101P00
JLCPCB Part #
C156802
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 100V 16mm 25mm 470uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS