ECRG10173R3M401P00
MFR.Part #
ECRG10173R3M401P00
JLCPCB Part #
C156687
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 17mm 3.3uF 400V 5mm ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS