ECRE0816102M016P00
MFR.Part #
ECRE0816102M016P00
JLCPCB Part #
C156876
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
1000uF 16V 16mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS