ECRE0511470M025P00
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ECRE0511470M025P00
JLCPCB Part #
C156597
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 2000hrs@105℃ 25V 2mm 47uF 5mm 80mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS