ECLF0511470M025P00
MFR.Part #
ECLF0511470M025P00
JLCPCB Part #
C156573
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 25V 2mm 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS