ERF2D8R2M080900Y
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ERF2D8R2M080900Y
JLCPCB Part #
C7545745
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
200V 8.2uF 8mm 9mm ±20% Plugin,D8xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS