ELHS451VSN151MQ25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELHS451VSN151MQ25S
JLCPCB Part #
C1584445
Package
Plugin,D25.4xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 150uF 25.4mm 25mm 450V 5000hrs@105℃ 930mA@120Hz ±20% Plugin,D25.4xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS