EKMZ421VSN471MR35S
MFR.Part #
EKMZ421VSN471MR35S
JLCPCB Part #
C1611889
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.4882A@50kHz 2000hrs@105℃ 30mm 35mm 420V 470uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS