ESMQ251VSN681MP45S
MFR.Part #
ESMQ251VSN681MP45S
JLCPCB Part #
C1582413
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.5A@120Hz 2000hrs@85℃ 22mm 250V 45mm 680uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS