LKG2A681MESZCK
MFR.Part #
LKG2A681MESZCK
JLCPCB Part #
C3723772
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 2.65A@120Hz 22mm 45mm 680uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS