ESMQ251VSN681MQ35S
MFR.Part #
ESMQ251VSN681MQ35S
JLCPCB Part #
C1579503
Package
Plugin,D25.4xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.5A@120Hz 2000hrs@85℃ 25.4mm 250V 35mm 680uF ±20% 插件,D25.4xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS