ESMH250VSN223MQ50S
MFR.Part #
ESMH250VSN223MQ50S
JLCPCB Part #
C1603961
Package
Plugin,D25.4xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22000uF 25.4mm 25V 5.4216A@100kHz 50mm ±20% 插件,D25.4xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS