EKZN101ELL151MJ25S
MFR.Part #
EKZN101ELL151MJ25S
JLCPCB Part #
C1498046
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 10mm 150uF 55mΩ 5mm 648mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS