MP2335K27E7X8LC
MFR.Part #
MP2335K27E7X8LC
JLCPCB Part #
C135748
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
275V 3.3uF CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS