PPB333JDE4RLC
MFR.Part #
PPB333JDE4RLC
JLCPCB Part #
C109897
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 2kV 33nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS