MPP473J2J1905106LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP473J2J1905106LC
JLCPCB Part #
C109755
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 47nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS