MP2474K27D6X8LC
MFR.Part #
MP2474K27D6X8LC
JLCPCB Part #
C135700
Package
Plugin,P=15mm
Description
275V 470nF CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS