ESMQ401ELL101MMP1S
MFR.Part #
ESMQ401ELL101MMP1S
JLCPCB Part #
C1329345
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 18mm 2000hrs@85℃ 35.5mm 400V 440mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS