EKZM250ELL680ME11D
MFR.Part #
EKZM250ELL680ME11D
JLCPCB Part #
C1668818
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 138mA@120Hz 220mΩ 25V 2mm 5mm 6000hrs@105℃ 68uF ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS