0402WGF8252TCE
MFR.Part #
0402WGF8252TCE
JLCPCB Part #
C11717
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS