TC0325F4703T5E
MFR.Part #
TC0325F4703T5E
JLCPCB Part #
C356415
Description
-55℃~+155℃ 167mW 470kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS