0201WMF267JTEE
MFR.Part #
0201WMF267JTEE
JLCPCB Part #
C784144
Description
-55℃~+155℃ 25V 26.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS