NQ121WJ0822T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0822T4E
JLCPCB Part #
C2781987
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 8.2kΩ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS