MP2184K27C3R6LC
MFR.Part #
MP2184K27C3R6LC
JLCPCB Part #
C105786
Package
Plugin,P=10mm
Description
180nF 275V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS