C82102JDD2RLC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
C82102JDD2RLC
JLCPCB Part #
C466130
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1nF 2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS