MPP225K2J3518268LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP225K2J3518268LC
JLCPCB Part #
C109684
Package
Plugin,P=31.5mm
Description
-40℃~+85℃ 2.2uF 630V ±10% 插件,P=31.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS