MPP472J2J1306116LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP472J2J1306116LC
JLCPCB Part #
C109740
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 4.7nF 630V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS