MP1154K30D2R8LC
MFR.Part #
MP1154K30D2R8LC
JLCPCB Part #
C105719
Package
Plugin,P=15mm
Description
150nF 300V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X1 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS