PPS104KC291421LC
MFR.Part #
PPS104KC291421LC
JLCPCB Part #
C109926
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6kV 100nF ±10% 插件,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS